O společnosti

naše firma NEXNET Mold s.r.o. se specializuje na výrobu přesných vstřikovacích forem. Naše výrobky jsou používány pro různá technologická odvětví. Máme mnohaleté zkušenosti s opravou, modifikací a výrobou forem. Formy, používané pro plastové výlisky, jsou zastoupeny v mnoha sektorech jako např. v elektrotechnickém průmyslu, automobilovém, spotřebním průmyslu.
 
Naše rešení je výroba forem, kompletní zpracování od 3D modelu výlisku, přes konstrukci formy, k obrábění na CNC strojích až po vzorování formy. Poradíme si jak s malosériovou výrobou tvarově složitých kusů, tak s konstrukcí a výrobou lisovacího nářadí. Disponuje vlastní nástrojařskou dílnou s odpovídajícími moderními technologiemi. Nabízíme výrobní kapacity pro kooperační výrobu - frézování klasických tvarů i tvarových vložek, výrobu elektrod, atd.
 
Zajistíme výrobu ve velmi krátkých dodacích lhůtách, díky využití moderních technologií. Poskytujeme konstrukční návrhy zákazníkovi v elektronické podobě v 3D animačním prostředí. Včasné dodržení termínu dodávky, je pro nás klíčovým faktorem a považujeme jej, za nezbytnou součást naší vize. Zpracování zakázky vždy přizbůsobujeme požadavkům našich zákazníku. Jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a přesnost výroby.
 
historie1
historie2
historie3
historie4
historie5
historie6